Our Recent Posts

Jak jsem si vzpomněl na své Lemurijské schopnosti...

Jak jste určitě někteří zde zaznamenali, tak kromě mého hlavního úkolu, teda alespoň vnitřně to tak cítím, že je důležitý, se děje okolo mne spousta věcí, které mne zaměstnávají tak trochu "jinak" než-li většinu populace. Je to pro mne někdy skoro až frustrující, ale nějak to zvládám svoji zemitosti...zatím. Ale je spousta věcí, kterým nechávám volný průběh, aniž jim rozumím. Nezasahuji do nich a snažím se jim nebránit, aby se skrze mne projevily. Ale někdy jim směrem nahoru prostě hodím "červenou kartu", když potřebuji pauzu. Ono nejde dost dobře sedět někde v meziprostoru a projevovat se tam i plně zde. Každý má své hranice tady a bohužel nejsem tibetský mnich v klášteře, kde bych měl prostor se naplno odevzdávat konání pro přátelé sfér nehmotných...Ale dost fňukání, pojďme k jádru příběhu, co Vám zde chci vylíčit.


Jak jistě někteří zde víte, okolo vánoc přišla poměrně silná energie z plejádských sfér a pro mne to znamenalo opět navázání kontaktu s přítelem, který mi začal diktovat naše vzpomínky na rané dějiny země, nějaké záležitosti technického rázu okolo konstrukce jejich lodí, struktur universa a hlavně se rozpovídal o době lemuriánské. Byl jsem celkem fascinován tím, jaké příběhy zapisuji. Ale zároveň jakoby nedůvěřivý, protože je to u mne jako když slepci popisujete barevný svět okolo... No hold občas potřebuji něco hmatatelného, co mne přesvědčí... A tady mi zřejmě vyšli maximálně vstříc.


Navštívil jsem svoji rodinku a zjistil, že mají hezkou sbírku krystalů a kamenů. Chodil jsem okolo nich jak mlsný pes, ani jsem nevěděl proč. Už dříve, když byli u mne na návštěvě a ukázali mi nádherné krystaly, jsem ihned v napojení na ně, byl schopen popsat co v nich je nebo jaký mají účel. No tentokráte by jste se mi opravdu smáli, protože jsem vzal do ruky takový zvláštní namodralý a hodně krystalkovitě strukturovaný kámen (nejsem geolog, tak neznám název) velikosti telefonního sluchátka, normálně uslyšel šum a ihned jsem začal jazykem mistrů s někým skrze něj komunikovat...

To byla ale jen taková malá upoutávka, co pro mne Ti "odjinud" nachystali :)


Později jsem ucítil, že se něco děje, vždy mi naskočí energie na max. A taky že jo, upadl jsem do hlubší úrovně vědomí, tam došlo k spojení a já začal automaticky stavět kameny a krystaly do obrazce na zemi. Po chvíli mi docvaklo, že je to dovednost zřejmě související s tím, co popisuje plejáďan o dobách dávné Lemurie. Buď jsem si načetl své tehdejší dovednosti z "archívu" nebo někdo přišel na pomoc...A tak jsem sám sebe pozoroval jak umně naciťuji kameny a krystaly, a rozestavuji je do obrazce.

Když byl základ hotov, pocítil jsem takovou vnitřní radost a začala další fáze. Ta byla o naladění obrazce, jeho aktivaci. Takže jsem chvílí lehce nastavoval kameny, naciťoval a jemně dolaďoval. A pak přišlo finále, které mne celkem překvapilo.


Dřepěl jsem nad obrazcem, dal ruku nad největší krystal a okamžitě jsem byl vypnut :) Abych tento stav blíže popsal, tak je to jako by jste se odpojili od těla, ale jste v něm i jej cítíte. Zároveň jej neovládáte, ale kdykoliv můžete okamžitě vzít opět kormidlo zpět do rukou... To já už vím, že se bude někdo se mnou podílet na jeho ovládání protože se potřebuje projevit skrze mne ve fyzické rovině. Jelikož jsem nadšenec a vím, že to bylo důležité, tak proč jej nenechat konat...


A netrvalo ani minutku a byl tady! No byl to pak 50 minutový koncert, jak se mnou pracoval. Pssst, ale nikde to neříkejte, aby na mne nevyletěl nějaký blázen se svěcenou vodou a křížem a nezačal provádět exorcizmus :D Ono to vypadá pro nezasvěcené poněkud velmi nepozemsky :)


Z toho, co jsem pochopil, tak se skrze tuto bránu napojila na mne velmi vznešená bytost a celkem mne překvapil jeji záběr schopností. Kromě úvodní harmonizace našeho propojení mi ladil celý energetický systém, srovnal čakry, provedl operaci a výměnu implantátu, vyměnil srdeční energetickou matrici, řešil neduhy co mne souží....a nakonec propojil mé vědomí s Kristovou energetickou matricí. Po napojení mého vědomí na ní jsem se ocitl v chrámu mistrů a měl možnost přiložit dlaně na srdeční čakru mistra, který se mi ukazoval jako je zobrazován v kostele se srdcem. Jenže ono to není srdce ale energetické napojení na jeho podstatu. A tak jsem žasl a byl dojat, s kým jsem a kde jsem, a mezi tím on "požehnal" mým neduhům. No a efekt to mělo, neboť se mi značně ulevilo.... Ale zázraky nečekejte :D

No pohotová rodinka něco z tohoto dění zachytila i na video. A možná, že se časem odhodlám nějaký šot zde zveřejnit...


133 zobrazení

"Společně dokážeme poznat Pravdu."