Our Recent Posts

Oznámení a poselství: Svatý Pavel


Přejeme Vám všem pohodový večer. ✍️😊


Jak jste si možná stihli všimnout, od včerejška jsme zveřejnili několik důležitých poselství, jenž jsme obdrželi od mistrů. Tato sdělení přišla ve velmi silné energii a nejsou jediná, která budou skrze nás zveřejněná.


Chápeme, a naprosto Vám rozumíme, že ne od každého budete chtít slyšet zprávu, jenž Vám skrze nás sděluje - avšak nezapomínejte na to, že to byli oni, kdo s čistým srdcem zde kráčeli a předávali nám všem původně čisté a mírumilovné učení, jenž mělo lidem ukázat cestu k povznesení. Buďte otevřeni všem zprávám, jenž přicházejí a sami se rozhodněte, zda stále v sobě budete mít zlost a odpor vůči tomu co s Vámi nesouzní, protože jste to ještě v životě nepřijali, nebo zda přijmete vše co je s pochopením lekce, jako součást Vašeho života a naučíte se lásce a pochopení nebo alespoň přestanete odsuzovat.


Zde je krátké sdělení mistra Pavla

Mnozí mne znáte jako apoštola :) k tomuto tématu:


"Ptáte se jak je to možné, jak si nějaká skupina může něco takového dovolit jen tak zveřejnit...ó ano, možná to působí na některé z Vás jako "silné kafé" ale nic to nemění na faktu, že skrze každého z Vás co tyhle řádky čtete tato sdělení můžou uzřít světlo světa, jen je třeba mít víru, býti připraven a naladěn na takový druh komunikace. Většina lidí tyhle zprávy, nebo byť i myšlenku na to, že je možné s námi takto přímo komunikovat zavrhne hned v jejím samém zárodku. Ale vězte, že je! Jen se musíte zbavit strachu a odmítnutí tohoto daru, jenž tato doba přináší. Ale varuji Vás, co chcete skrze své ego býti pouze zajímaví pro ostatní a nebo ovládat jiné tím, že se budete prezentovati jako naší vyvolení!


Ne, tahle motivace Vás již od samého zárodku požene k opačné straně, která Vám ochotně a ráda nabídne svoji štědrou náruč a nadělí Vám plnou náruč výhod ve vaší fyzické dimenzi bytí. A nejhorší co můžete vykonati je, si vylepšit naladění pomocí drog či jiných stimulantů! Ujišťuji Vás, že NIKDO a opakuji NIKDO, kdo takto uvažuje či postupuje, není vpuštěn do dimenze nás mistrů, jen je oklamán protistranou, která ráda hraje pro Vás nešťastníky divadlo, aby Vás dostala pod svoji nadvládu.


Proto neváhejte na sobě každým okamžikem pracovat, aby jste poctivým přístupem a čistým srdcem ve kterém je ryzí energie otce-zdroje byli připraveni na tuto nádhernou komunikaci, která Vám bude útěchou a radou na stezce po které kráčíte zpět ke Zdroji-otci. To Vám pravím já, který takto ve své klíčové inkarnaci žil a po boku mistra Ježíše kráčel v jeho době!"7 zobrazení

"Společně dokážeme poznat Pravdu."