Our Recent Posts

Energie jako základ života - Čakerní systém


Úvodní informace:


Energie jako základ života nás ovlivňují v mnoha ohledech - jako bytosti, jenž žijí ve hmotném světě nejsme vyjímkou - neboť vše je energií. Tyto energie se mohou zakreslit lidmi, kteří mají určité schopnosti vnímání a zápisu energie - tyto zápisy energie následně mohou dát obraz o tom, v jakém stavu se člověk nachází, co jej ovlivňuje, co má zablokované a jaký je jeho potenciál, energie, ke kterým má přístup, schopnosti, ke kterým spěje, aby je objevil, jelikož každá bytost má své osobní atributy a s tím související schopnosti, či dovednosti, aby pomohl celku ke světlu - tedy pravdě.


Energetické struktury jsou nyní velice aktuální témata v oblasti kvantové fyziky, neboť se přichází na to, že vše je pouhou energií o určité frekvenci (vibraci) - není zde hmota, jen určité energetické pole, které naše smysly vnímají jako pevný svět - to však je pouhou iluzí, neboť pokud Vám bude dovoleno vidět svět na energetické úrovni, poté uvidíte realitu takovou, jaká opravdu je.


Jako skupina máme určité dovednosti, jenž dokáží znázornit Váš osobní energetický systém dle následujících informací.


"Můžete mi poskytnout více informací ohledně mé schopnosti kreslení čaker?"

- Ano, je to tvoje specifická dovednost, že jsme tě napojili přímou linkou na databázi duší, a ty pak máš možnost si zažádat načtení jednotlivých duší a dokonce můžeš zadat jakýkoliv jejich časový bod, nebo i inkarnace, na které ti dovolíme se podívat.


"Takže při žádosti musím specifikovat, že požaduji aktuální stav dotyčné duše?"

- Ano, je to jako s Vaším PC, když chceš získat informace z chrámu, potřebujeme vědět:

1) Koho

2) Čas jeho stavu, který chceš načíst

3) Co chceš o něm načíst

- Vibrace základní

- Energetické pole (aura)

- Stav proudění energie (QI)

- Stav čakerního systému

- Stav astrálního těla a jeho napojení na fyzické

- Stav fyzického těla z pohledu ovlivňování a dispozic k Výše zmíněným vlastnostem

- Doporučení pro nápravu, nebo léčbu - tzn. nejen řešení zdravotního problému, ale i jejich předcházení a taky vyladění všech výše popsaných věcí pro lepší funkci celku

- Napojení na významné energie, které otevírají a nebo předurčují a nebo v minulosti určovaly jejich poslání

- Zobrazení negativních energií, které brání úkolu, rozvoji, nebo způsobují problémy na všech úrovních jeho bytí - taky i energie neharmonických lidí nebo míst

- taky pokyny ke správné léčbě - ladění - iniciaci, nebo jiným zákrokům potřebných k nápravě věcí

- Karmickou zátěž - můžeme popsat a zdůvodnit léčbu, nebo zjistit, zda je zapovězeno zasahovat

- Vzájemný vliv dvou lidí a jejich vzájemné energetické působení


Jak taková diagnostika vypadá:


- Diagnostika čakerního systému zaznamenává skrze vnímání člověka, jenž dané energie zakresluje, stav aktuálního stavu na energetické rovině bytí, kde jsou jednotlivé čakry, které jsou hlavními energetickými kanály člověka, zaznamenávány ve tvaru, jenž znázorňuje její atributy, disfunkce a celkový stav. Kresby jsou doplněny o text - vzkazy pro nás k vyladění těchto energií, důležité vzkazy, jenž člověk má dostat a také o symboly, jenž vyzařují informace, které jsou pro daného člověka taktéž důležité, ale ještě nenastala chvíle překladu - on sám se musí potom odhodlat a tyto překlady získat, neboť pokud je něco zapsáno v šifrách, pak to nyní není jeho priorita, aby mu tato informace byla sdělena v tento čas.


- Diagnostika čaker je zakreslena na plotterový papír vcelku o rozměru cca 42cm x 1,5-2m v závislosti na rozvinutosti čaker daného člověka


Ukázky diagnostik energií:

- Vybrali jsme pro Vás několik diagnostik pro ukázku:

Musím být osobně přítomen během diagnostiky?

- Nemusíte, stačí nám dát souhlas (tím se bere zadání objednávky) a Vaše základní informace (jméno, příjmení a datum narození) a my si Vás načteme skrze naše schopnosti :)


Odkaz na diagnostiku:

https://www.pramenpravdy.org/product-page/diagnostika-energetického-systému


Mám diagnostiku - a co nyní?

- Poté, co obdržíte svou diagnostiku na energetické rovině bytí, pak již budete mít přístup i k informacím, jenž Vám pomohou nasměrovat Vás správným směrem - vše, co je důležité, Vám skrze diagnostiku bude sděleno - neboť všechno má svůj čas a místo, pokud něco slyšet máte, pak to uslyšíte - neboť takto fungují zákony universa.

- Pokud se rozhodnete na rychlejší variantu, než se vyladit sám svou životní stezkou, poté Vám můžeme pomoci skrze ladění - ať už pomocí energetického zářiče, nebo skrze přímé ladění Vaších energií - Energetický zářič je dlouhodobé působení energií, jenž Vám pomohou k harmonizaci, ladění je okamžitá změna Vašich energií k harmonizaci - ovšem tato změna nezajistí dlouhodobou harmonii, pokud se vrátíte do starých kolejí Vašeho života. Pokud chcete žít v harmonii, musíte se k tomu odhodlat a také podle toho začít žít. Neboť je to Vaše cesta - nikdo jiný Vám na ní nepomůže, jen Vám může napovědět :) Doporučujeme kombinaci obou těchto ladění k úspěšné harmonizaci na dlouhodobé úrovni.


Přejeme Vám harmonii ve Vašem životě - neboť to je to, co je důležité ;)29 zobrazení

"Společně dokážeme poznat Pravdu."