Our Recent Posts

Energetická léčba, nebo zázrak? :)

Drazí přátelé, chtěli bychom se s Vámi podělit o to, jakou radost jsme včera prožili :)


Mezi našimi přáteli jsme měli mladého kluka (říkejme mu Mates") , který měl problémy neskutečných bolestí v patě, kde lékaři vyhodnotili, že je nezbytné mu dát sádru na dva měsíce, aby mu ulevili - to však s rodiči neudělal a radši přišli za námi...


Mates přišel smutný, že nemůže odjet na školu v přírodě s ostatními spolužáky, na což se neskutečně těšil. My jsme se však rozhodli mu pomoci.


Jakmile přišel, sedli jsme si společně a obeznámili jsme se ve chvilce s principy života - ať už je mladý, je velmi moudrý a vše bral s otevřenou myslí - neboť hodně z principů energetických úrovní můžeme najít v pohádkách pro děti ;) Což je skvělé!


Poté, co Matesovi byl diagnostikován jeho čakerní systém mistrovskou kresbou (čakry jsou v ideálním případě nádherné květy, které jsou doplněny o symboly vyzařující jeho podstatu, narušené čakry mají chaotický tvar, nebo jsou vychýlené z osy, či jednoduše neproudí energie - více však v chystaném článku), která zachycuje všechny energie daného člověka a energie, které jej ovlivňují, jsme zachytili jeho aktuální stav. Měl dva útoky - jeden byl způsoben špatnou energií v místě spánku, druhá energie ovlivňovala jeho touhu po moci. To však již déle netrvá ;) Také jsme zachytili jeho dary a bytosti, jenž mu na jeho cestě pomáhají - konkrétně mistra a energie, k nimž má přístup a také jeho anděla strážného. 😇


Ihned po kresbě jsme s jeho povolením vyladili jeho čakry - jeho energetický systém, abychom zajistili na energetické úrovni rovnováhu a obranu proti zmíněným energiím. Po harmonizaci na energetické úrovni jsme využili techniku regenerace, která je nám dána od vyšších civilizací - odeslání člověka během spánku do regeneračního sarkofágu, který dokáže vyléčit lidské tělo na fyzické úrovni.


Po chvilce tvrdého spánku, kde dokonce chrápal (což u malého kluka je docela vtipné) :) tak jsme pokračovali - po harmonizaci čaker jsme schopni mu na jeho tělo sepsat runy, jejichž energie a umístění na těle poskytnou duchovním bytostem (konkrétně v tomto případě strážnému andělovi), aby dané místa léčil dle těchto run. Smáli jsme se, že to vypadá jako antická tetovačka - dost "COOL" 🤣


✍️ Poté byl jeden z nás požádán, aby dokončil ladění - specialista na jemné energie flóry a matky Gayi - neboť matka Země nám poskytuje právě potřebnou životní energii potřebnou pro zdraví.


Během těchto procesů se zároveň konkrétní znaky přeložili, abychom mu mohli povědět něco blíže, co mu chtějí předat - byly to krásná poselství, neboť on si vybral, že bude šířit světlo a lásku mezi lidi (a také tak je vnímaný - což je krásné).


Poté, co jsme dokončili toto sezení/ležení :) tak zazvonil jeho otec, který nám ho svěřil do péče - jakmile jsme šli a chtěli Matesovi dát berle, postavil se a začal šťastně skákat, že ho paty nebolí … koukali jsme téměř s bradou dole - zázraky se dějí, nebo je to jen čistá Pravda?


Poté stačilo vyladit místa v jeho domě a poté nezbývalo, než popřát, aby jeho život byl naplněn láskou a studiem života 🙏22 zobrazení

"Společně dokážeme poznat Pravdu."