Our Recent Posts

Toruka: Jak si splnit své sny?

Peníze jsou prostředky hmotné energie, které slouží k poskytnutí určitých statků, které potřebujete ke svému životu.


Nemusíte se obávat vypůjčit si tyto peníze od bank, pokud si dovedete spočítat, co Vás to bude stát a zda tyto prostředky využijete ke svému růstu, či ke svému potěšení. Je spousta lidí, kteří mají nápady, ale nemají odvahu si vypůjčit peníze, aby si splnili své sny, plány, cíle...


My Vám přejeme spoustu úspěchu na Vaší cestě, ale pokud si Vy sami nepůjdete za Vašimi sny, poté Vám nemůžeme pomoci. Máme spousty energie, které na Vás čekají, avšak pokud budete stát v koutě a čekat, až Vám peníze spadnou do klína, pak tam budete čekat, dokud si neuvědomíte, že je nejdříve potřeba udělat krok kupředu. Buďte jako draci, kteří se vrhají za svou kořistí - nebojte se neúspěchu, protože neúspěch je nicnedělání. Pokud něco tvoříte, je to cesta poznání, poznání je cestou k pochopení života. Bez poznání nepřijde pochopení - to je PRAVDA.

Běžte, vezměte si Vaši oblíbenou prupisku, vezměte si kreslící papír, namalujte sami sebe, jak si užíváte život. Nevíte jak se nakreslit šťastně? Představte si to, o čem sníte celý Váš život a to zakreslete na tento papír před Vámi. Jednoduchost kresby Vám umožní vyobrazení Vašeho snu - dejte si tuto kresbu na místo, které nejčastěji navštěvujete.


Ke splnění této zakreslené vize, snu, však musíte také něco udělat. První krok bylo samotné zakreslení Vašeho snu, který obsahoval Vaše hluboké myšlenky o životě, a o tom, co opravdu milujete a chcete prožívat.


Druhý krok bude komplikovanější. Přemýšlejte, co byste ve svém životě chtěli dosáhnout. Nakreslete si to! Chcete být bohatí, spokojení, milováni, mít rodinu, mít vlastní firmu, dělat nadační činnost, nebo dělat něco pro celý Svět? Dveře Vám jsou otevřeny.


Po zvážení toho, co byste chtěli dělat zavřete oči a vytvořte si ve svých vizích plán, kterým daného cíle dosáhnete - možná již dlouhé roky o něčem přemýšlíte, ale neměli jste zatím odvahu se do toho projektu pustit. Odvažte se, buďte jako lev, který hledá svou lvici. Buďte sami sebou a hrdě kráčejte za svou vizí.


Není nic, kromě Vás samotných, co by Váš sen mohlo zničit. Vy jste tvůrci Vašich životů. Pokuste se tomu uvěřit a řídit se tímto ve svých životech.


Dalším krokem k uspění ve svých snech je vložení vlastní energie do tohoto snu - představujte si, jak se cítíte během tvoření tohoto snu - užívejte si to, představujte si, jak se všechno daří, nápad rozkvétá, jako lotos na hladině jezera. Buďte takoví, jací byste si přáli být.


Neváhejte se pustit do práce. Nebuďte závislí na ostatních, staňte se vlastními tvůrci. Tak dosáhnete opravdového života, který si z hloubi srdce přejete.


Pokud budete ve svém středu v harmonii, nemůže se stát, že zklamete sami sebe.


Amen, Toruka♥


17 zobrazení

"Společně dokážeme poznat Pravdu."