"Každý má dar, kterým může přispět druhému člověku."

 

Osobní Mandaly

Rádi Vám vytvoříme osobní harmonizační mandaly, které Vám pomohou s určitým vyladěním dle Vašich požadavků (např. zklidnění, harmonizace, a nebo takovou, kterou si načteme právě pro Váš osobní rozvoj).

Co je důležité, tak jsou právě životní mandaly - každý má svůj osobní "disk", na který má zapsáno vše důležité, co zde přišel vykonat a nejen to je znázorněno právě v životní mandale.

 

Diagnostika Energií

Všichni jsme tvořeni nejen hmotnou strukturou, ale také energetickou, která je pro nás všechny velice důležitá. Nastavení energií nám poukazuje na to, co se nám brzy může přihodit, nebo odkrývá, jaké dary v sobě máte uloženy.

- Energetická diagnostika současného stavu

- Energetická diagnostika nejvyššího potencionálu

 

Mistrovské Ladění

Vyladění Vašeho energetického systému souvisí s harmonickým nastavením - ať už je to bolest, emoční bloky, tvořivost - vše je ovlivněno Vaším energetickým nastavením.

My Vám můžeme pomoci nastavit Váš energetický systém na jeho maximální potenciál, který však trvá jen tak dlouho, jak si Vy dokážete tento stav udržet.
Ladění je možné osobně či na dálku.

 

E-booky Mistrů

1597696683
1580235907
1580235768
1597696683
1580235863
1580235907
1580235768
1580235819

Nabízíme Vám zde několik základních úhlů pohledu na život, které načítáme právě z onoho nitra, které je naší studnicí poznání, získáme-li během svého života potřebné “klíče” k jejich odemčení.

Právě ony “klíče” ke svým vlastním branám poznání získáte třeba studiem toho, co je uvedeno v těchto spisech.

Ohlasy:

Setkání se skupinou mi změnilo život, již z části vím, o čem tento život je a jak jej prožít - s láskou a poznáním - což nejsou jen prázdná slova. 

Věnuji se esoterice již mnoho let a to, co jsem od skupiny získal, to mi potvrdilo všechny moje vize, které jsem během tolika let míval. Děkuji.

Jsem vděčná, že se najdou takoví lidé, kteří hledají to, co je v životě opravdu důležité a také pomáhají ostatním najít cestu k nalezení sebe-sama a celého universa.