Osobní Mandaly

"Mandala je slovo, které pochází ze staroindického sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Vyjadřuje však mnohem více než jen pouhý známý motiv. Je symbolem odrážejícím určité duchovní principy, které provází lidstvo od nepaměti. Mandaly můžeme nalézt v prostředí kolem sebe, nebo si je vytvářet."

Mandaly tedy jsou základním vyjádřením určitého nastavení energetické matrice, která skrze principy posvátné geometrie a zapsaných energetických kódů umožňuje aktivní i pasivní příjem energetického potenciálu pro daného člověka, čímž ovlivňuje jeho každodenní život a podvědomé nastavení.

Ilustrační obrázky

Rádi Vám zprostředkujeme osobní harmonizační mandaly, které Vám pomohou s určitým vyladěním dle Vašich požadavků (např. zklidnění, harmonizace, a nebo takovou, kterou si načteme právě pro Váš osobní rozvoj).

Co je důležité, tak jsou právě životní mandaly - každý má svůj vlastní "osobní disk", na který má zapsáno vše důležité, co zde přišel vykonat... a nejen to je znázorněno právě v životní mandale.

Chcete mít svou vlastní mandalu?

Mandalu Vám po uhrazení částky na účet nakreslíme a zašleme na Vaši uvedenou adresu.
Do poznámky u objednávky uveďte, komu má mandala sloužit (jméno, příjmení, datum a místo narození, a v případě harmonizační mandaly i její účel -
zakázkové zhotovení do 14 dnů po uhrazení).

"Společně dokážeme poznat Pravdu."