"Nejlepší investice jsou ty, které Vám pomohou znovuobjevit Vaší Pravdu."

 

Energetické Obrazy

Tyto obrazy, jenž jsou zprostředkovávány ve stavu obdobném meditaci, jsou vyjádřením Vaší enegetické podstaty, na kterou se právě díky těmto obrazům můžete vyladit a harmonizovat se na Vaší cestě životem.

Obraz slouží k napojení na Vaší podstatu - Vaše Vyšší Já skrze meditaci tak i nevědomé působení těchto energií ve Vašem domově v místě, kde jste nejčastěji.

 

Osobní Mandaly

Rádi Vám zprostředkujeme osobní harmonizační mandaly, které Vám pomohou s určitým vyladěním dle Vašich požadavků (např. zklidnění, harmonizace, a nebo takovou, kterou si načteme právě pro Váš osobní rozvoj).

Co je důležité, tak jsou právě životní mandaly - každý má svůj osobní disk, na které má zapsáno vše důležité, co zde přišel vykonat a nejen to je znázorněno právě v životní mandale. AMEN.

 

Diagnostika Energií

Všichni jsme tvořeni nejen hmotnou strukturou, ale také energetickou, která je pro nás všechny velice důležitá. Nastavení energií nám poukazuje na to, co se nám brzy může přihodit, nebo odkrývá, jaké dary v sobě máte uloženy.  

Diagnostika Vám ukáže celý Váš čakerní systém, analýzu Vaší životní energie čchi a také znázorní bytosti, jenž Vás provází na Vaší životní pouti.

 

Mistrovské Ladění

Vyladění Vašeho energetického systému souvisí s harmonickým nastavením - ať už je to bolest, emoční bloky, tvořivost - vše je ovlivněno Vaším energetickým nastavením.

My Vám můžeme pomoci nastavit Váš energetický systém na jeho maximální potenciál, který však trvá jen tak dlouho, jak si Vy dokážete tento stav udržet.
Ladění je možné osobně či na dálku.

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

 

Osobní Vzkazy

Každému člověku si přejí bytosti, jenž ho provázejí v těchto životech předat zprávu, ať už jsou to průvodci, osobní duchovní mistři, strážní andělé... Je toho mnoho, co by Vám chtěli předat- my Vám dokážeme tuto zprávu skrze vyladění sepsat a poslat Vám ji. 

Věřte, že skrze tyto texty, které budou Vaše osobní, přichází pravda. Zpráva od bytostí Vám nejbližších, která Vám může pomoci na Vaší cestě! :)

Ohlasy:

Setkání se skupinou mi změnilo život, již z části vím, o čem tento život je a jak jej prožít - s láskou a poznáním - což nejsou jen prázdná slova. 

Věnuji se esoterice již mnoho let a to, co jsem od skupiny získal, to mi potvrdilo všechny moje vize, které jsem během tolika let míval. Děkuji.

Jsem ráda, že se najdou takoví lidé, kteří hledají to, co je v životě opravdu důležité a také pomáhají ostatním najít cestu k sobě a celému universu.

"Společně dokážeme poznat Pravdu."